3 Kasım 2012 Cumartesi

Başörtülü görünce korkuyorum


Serra Yılmaz, 'Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler' diyerek yeni bir tartışma konusunun fitilini ateşledi.
Oyuncu Serra Yılmaz Söz Sende'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. 12 Eylül döneminde yaşadıklarını anlatan ünlü oyuncu, ülkede dindar kesimin fazla ezilmediğini söyledi. İşkence gören insanlar varken başörtülü üniversiteye gidememenin büyük bir baskı örneği olmadığını belirten Serra Yılmaz, "Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana." diye konuştu.

    ŞİMDİ BU KADINA NE DENİR 

Arkdaşlar bu yazıyı görünce aklım yerinden fırladı adeta kim söyler diye başlık altındaki linki tıkladım  
ve ardına serra yılmaz denen bu kadın çıktı söylenecek çok söz var aslında bu kadının kim olduğu nerden geldiği soyu sopu beni hiç ilgilendirmiyor bu ve benzeri insanları aydın sanatcı bilmem ne  adı altında tv lere çıkaran ve yorum yaptıranlarda art niyetli halkın içinde tabiki farklı düşünenler olacak olmalıda farklı giyinende olmalı herkes aynı giyinir yanı konuşur herkes aynı şeyi yerse mesala hamburger  ohh ne ala toplum oluruz değilmi şimdi sormak istiyorum bu ve böyle düşünen inanlara siz nasıl bi toplum hayal ediyorsunuz robotlaşmış herkes aynı düşünen aynı giyinen insancıklar topluluğumu isterdiniz o zaman koyun sürüsünden ne farkımız kalırdı ben boyle düşünenlere bi tavsiyem var ilk havaalanna gidip hindistana bilet alsınlar gitsinler  orda insanlar nasıl acayip kıyafetler giyiyor şimdi düşünün orda insanlar inek,güneş,ateş,ağaç,yılan,insana,kadına,bebeğe,ve bilimum akla gelmeyen acayip şeylere tapan milyonlaraca insan var çin de de  bu tarz budist ve bize göre ataist dinler mevcut şimdi serra yılmaz ve bu tarz hoşgörüden uzak insancıklar aydıncıklar lütfen bu ülkelere gidin ve yaşayın ne tarz giyimler var hemen hemen hepsi inandığı dini için öyle giyiniyor ne tarz giyimler var düşünün ineğe tapanın yılana tapanın bile bi giyim kuşam tarzı var ki sen tüm dünyada  milyonlarca insanın inandığı islam dinine ve giyim tarzına neden tahamul edemiyorsunuz ???
3 yorum:

Dürr-i Yekta dedi ki...

bende sabah okudum bu yazıyı, cahil kişliğin bile çok üstünde bir insan olarak görüyorum bu kişiyi, kendini bilmez, şuursuzca, terbiyesizce.

yorum yazarken kelime doğrulamayı kaldırabilirseniz size yorum bırakmak çok daha kolay olacaktır. sevgilerimle

ata_306 dedi ki...

çok teşekürler yorumunuz için kelime doğrulmana nasıl kalkıyor tam biliyom desem yalan olur bakayım yapabilirsem yaparım iyi çalışmalar

Adsız dedi ki...

[p]There's [url=http://www.uggssbootscanada.info]ugg boots canada[/url] some websites specialized affairs UGG 5815 . However, those whose feet already have support problems [url=http://www.cheapuggsbootsukonline.co.uk]ugg boots uk sale[/url] are likely to be made worse and it may take a while before the discomfort shows . " Though he adds: "If [url=http://www.uggsaleukoutlet.co.uk]ugg sale outlet[/url] it happens to be Angelina Jolie dropping her kids off at school, obviously that's a great compliment . Because [url=http://www.kiduggboot.co.uk]cheap kids ugg boots uk[/url] the wool acts as a natural insulator, your feet stay at your normal body temperature, no matter how cold the environment . Fuzz on the surface under the guise [url=http://www.uggssbottespascher.info]ugg pas cher femme[/url] of not easily seen on as long as the ability to grasp after death, can play with structured unified colour differences of products mix and collar design teamwork prevalent trends this year, sleeves and cropped slim straight arm, with medium length can make your legs look more slender . Dyeing also used this trick, really feeling abnormal, [url=http://www.uggssbottespascher.info]ugg pas cher canada[/url] dark, small area can also, large pieces of direct throw it . On the heel is a new decorative [url=http://www.kiduggboot.co.uk]discount kids ugg boots[/url] label . I believe that it is important to waterproof the boots at the beginning of [url=http://www.kiduggboot.co.uk]kids ugg boots uk[/url] winter.[/p]