7 Eylül 2010 Salı

Cinsel ilişki sırasında kalbi durdu sizlere ömür

daha 21 yaşında heyecandanmı korkudan mı
BEKARETİNİ KAYBEDİNCE PANİĞE KAPILMIŞ

Sivas'ta erkek arkadaşı 21 yaşındaki H.G.D. ile cinsel ilişkiye girdiği sırada 21 yaşındaki V.Y.'nin kalbi durdu. Ambulansla hastaneye kaldırılan V.Y. kurtarılamadı

Olay, Mevlana Mahallesi Güzel Evler A Blok 5'inci katındaki apartman dairesinde meydana geldi. V.Y. öğlenden sonra 1.5 yıldan bu yana birlikte olduğu erkek arkadaşı H.G.D.'nin evine gitti. İki sevgili burada bir süre sonra cinsel ilişkiye girdi. İlişki sırasında genç kızın kalbi durdu. Paniğe kapılan H.G.D. hemen ambulans çağırdı. Eve gelen ambulansa konulan V.Y. Numune Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Burada kalbi tekrar çalıştırılmak istenen V.Y. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Cinayet masası ekipleri H.G.D.'yi gözaltına alarak evde incelemelerde bulundu. Polisin cinayet ihtimalini de göz önünde bulundurduğu bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. Olayın ayrıntıları H.G.D.’nin vereceği ifadeler sonrası netlik kazanacak.

haberin detayı için     link altta
http://haber.mynet.com/detay/yasam/cinsel-iliski-sirasinda-kalbi-durdu/531114

3 yorum:

C3Moi dedi ki...

:D gel de gülme

benim adım yokki dedi ki...

allah kimseye öyle ölüm vermesin dedikleri türden olmalı

ata_306 dedi ki...

yormunuzu yeni gördüm evet ALLAH kimseye böyle ölüm vermesin türünden arkada kalanlar açısından da utanç verici öbür dünyada sen neden öldün dediklerinde de utanç verici hepsinin altında bilgisizlik yatıyor eğitim şart söznü tekrar hatırlatıryorum :)))